Strona główna                        Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Piknik Parafialny

Ksiądz Eugeniusz Walczak, proboszcz Parafii Goliszew, wyrażając wdzięczność serdeczną za ofiarność dobrowolną na remont elewacji naszego kościoła:

ZAPRASZAM na piknik parafialny do agroturystyki „ Zacisze” w Wojciechówce, w dniu 04 września 2022r. / niedziela/, godzina 15.30-19.00. w programie – granie na wesoło: Vivat Orkiestra Dęta z Żelazkowa z mażoretkami, śpiewanie na wesoło – biesiada, bufet: kawa, herbata, ciasto, chleb, smalec, ogórek, kiełbasa z grila, wata cukrowa. Prowadzenie: ks. Eugeniusz Walczak, ks. Krzysztof Stachowiak, misjonarz z Papui Nowej Gwinei. Gospodarstwo Agroturystyczne znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie najstarszego miasta Polski - Kalisza.
     Pragniemy zaprosić wszystkich spragnionych odpoczynku na łonie przyrody wśród ciekawych zwierząt i życzliwych ludzi. Wszystkich gości zapraszamy na zwiedzanie Mini ZOO a także na skorzystanie z naszej szerokiej oferty: Ewa Tułacz Tel. 665-145-172 E-mail: ewa.tulacz@wp.pl

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2022