Strona główna                             Liturgia - Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła
27.09.2020 r.

1. Za dwa tygodnie w sobotę i niedzielę ofiary składamy na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  2. Śpiewamy GODZINKI do MATKI BOŻEJ o godzinie 8.30.
  3. W cenie 5 złotych są do nabycia kalendarze diecezji kaliskiej.
  4. Można zamawiać msze święte na przyszły rok i składać wypominki za zmarłych: roczne i jednorazowe.
  5. Nabożeństwa różańcowe rozpoczynamy 01 października w czwartek o godzinie 17.00. Na rozpoczęcie różańca i każdego dnia października zapraszam obowiązkowo dzieci, które przygotowują się do I-szej Komunii Świętej w naszej parafii. W czwartek poświęcę dla Nich i rozdam pamiątkowe różańce.
  6. W piątek obowiązkowo spowiedź dla dzieci, które przystąpiły do I-szej Komunii Świętej w tym roku w naszej parafii.
  7. Kandydatów do bierzmowania w naszej parafii zapraszam serdecznie obowiązkowo na modlitwę różańcową w niedzielę 04 października 2020r. o godzinie 10.30, na mszę o godzinie 11.00 i spotkanie po mszy świętej w tę niedzielę za tydzień.
  8. Na spotkanie Rady Parafialnej zapraszam serdecznie w niedzielę 04 października o godzinie 18.30 / na probostwie /.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2020