Strona główna                             Liturgia - Ogłoszenia Parafialne

XI NIEDZIELA ZWYKŁA
16.06.2024 r.

1. Śmieci z cmentarza /szczególnie obowiązkowo szkło, plastik i kwiaty w doniczkach/, pokornie proszę, zabieramy, o ile to możliwe, do siebie.

2. WIZYTACJA KANONICZNA ks. bpa Łukasza Buzuna w naszej parafii odbędzie się 22 czerwca 2024r. Wtedy też, tego dnia o godzinie 12.00, będzie udzielony sakrament bierzmowania.
    W środę od godziny 17.00 – 18.00 spowiedź dla Kandydatów do Bierzmowania, Rodziców i Świadków do Bierzmowania.W czwartek dla kandydatów do Bierzmowania i ich Rodzin o godzinie 19.00 - nabożeństwo czuwania.

3. W czerwcu, litanię do NSPJ będziemy odmawiali na każdej mszy świętej przed błogosławieństwem.

4. Msza Święta DZIĘKCZYNNA z okazji 50-lecia kapłaństwa ks. infułata Krzysztofa Koneckiego za tydzień w niedzielę o godzinie 12.00.

5. Miedzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kaliszu: KEVIN CLARKE ( USA ) – recital organowy – 23 czerwca 2024, godzina 18.00, kościół garnizonowy w Kaliszu.
    Kierownictwo artystyczne i Słowo o muzyce: ALICJA ZIELIŃSKA

6. Od 1 lipca – intencje zbiorowe…. – indywidualne … W ostatnią niedzielę miesiąca będzie wystawiona puszka na ofiary za sporzątanie kościoła.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2024