Strona główna                                  Liturgia - Intencje Mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
14 - 21 październik 2018 r.


Niedziela
9.00 + Jadwiga Konecka
10.30 – różaniec
11.00 + Edward Molka im. / chrzest: Amelia Pawlak; Michalina Borkowska /

Poniedziałek
17.00 – różaniec – klasa „8”
17.30 + Jadwiga Czesław Pietrzak Józef Chudziak

Wtorek
17.00 – różaniec – klasa „7”
17.30 – NOWENNNA do MBNP i msza św. zbiorowa:
+ Jadwiga Bronisław Krystyna Galant
+ Kazimierz Kostera – od wnuka Dominika z Eweliną
+ Józef Witczak – od rodziny Kisielów z Garzewa
+ Marianna Gryczyńska – od teściów Pietrzaków
+ Wiesław Piestrzyński – od rodziny Pierunów i Łaźniaków z Jankowa
+ Zdzisław Twardowski – od Ireneusza Bartosika z rodziną
+ Jarosław Sobczak – od Elżbiety i Andrzeja Wawrzyniaków z rodziną
+ Wiesław Kujawa – od Wiesława Trzmiel z Jolantą
+ Aldona Domagalska – od bratanicy Emilii z narzeczonym i córką
+ Dariusz Wałęsiak – od Wojtka Kisieli z rodziną
+ Piotr Popiołek – od rodziny Różańskich ze Złotnik
+ Krzysztof Kucharski – od rodziny Dominiaków z Kolonii Kamień
+ Zofia Szklarska – od kuzynki Ewy z mężem
+ Bogdan Milewski – od Iwony i Sławka Jurczaków
+ Marian Witczak – od Anny Gaweł z rodziną z Michałowa
+ Józef Michalak – od sąsiada Gabriela Mierzwiaka z rodziną
+ Halina Chudziak – od rodziny Trzeciaków
+ Kazimierz Pokojowy – od Włodzimierza Niemca z rodziną
+ Mieczysław Popiołek – od rodziny Pokojowych z Goliszewa
+ Tomasz Ignasiak – od kuzynki Agnieszki z rodziną
+ Janina Dolacińska – od rodziny Pijeckich ze Złotnik Wielkich
+ Janina Drygała – od kuzynki Teresy z rodziną
+ Ryszard Bednarski – od sąsiadów Izdebskich
+ Czesława Kołodziejczyk – od rodziny Podwapińskich
+ Józef Tułacz – od Chrzanowskich z Ilna
+ Aniela Pawłowska – od Leszka Pawłowskiego z rodziną z Kuszyna
+ Andrzej Dolata – od rodziny Rosińskich z Jankowa
+ Zofia Kaczor – od Tadeusza i Alicji Szewczyk z całą rodziną
+ Marcin Sawerski – od Ewy Hirka Adama Janiaków
+ Felicja Mazurek - od rodziny Łuczaków z Tykadłowa
+ Regina Nowak – od kuzynki Urszuli z rodziną z Piątku Kolonii
+ Stanisław Matysiak – od Krystyny i Jacka Gnerowiczów
+ Bronisława Rzyśko – od bratanicy Kazi z rodziną
+ Kazimierz Woźniak – od Sylwii Baranowskiej z mężem i córeczką
+ Anna Ligocka – od Niny i Alfreda Rzempowskich z dziećmi
+ Katarzyna Majchrzak – od Jolanty Ignaszak z rodziną
+ Adrian Rasiński – od Pracowników Pizzerii PLANETA

Środa
17.00 – różaniec – klasa „6”
17.30 + Jadwiga Bronisław Jędrzejczak

Czwartek
15.30 – różaniec – klasa „5”
16.00 + Marianna Jagielska 3 rocz. Edward Jagielski Włodzimierz Kleczewski Hieronim Chachuła

Piątek
15.30 – różaniec – klasa „4”
16.00 – za parafian / odpustowa /

Sobota
16.00 – ślubna: Anna Galant/Łukasz Pokojowy
17.30 – różaniec – klasa „3”
18.00 + Irena Kazimierz Józef Witczak i zmarli z rodziny Sobockich i Witczaków
19.00 – modlitwa apelu jasnogórskiego

Niedziela
9.00 + Tadeusz Janczak 3 rocz.
10.30 – różaniec
11.00 + Irena Mieczysław Cierniak i zmarli z rodziny Sobczak.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2018