Strona główna                                  Liturgia - Intencje Mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
16 - 23 czerwiec 2024 r.


XI Niedziela Zwykła
8.30 – godzinki do Matki Bożej
9.00 + Józef Mazowita
9.00 + Zygmunt Szczepan Marianna Kubiak Józef Maria Jerzy Krystyna Wypych Anna Kazimierz Kostera
11.00 + Józef Elżbieta Regina Józef Janiak
11.00 + Jolanta Neubarth Danuta Jan Dembowscy
12.15 + Waleria Gertruda Henryk Stefan Wawrzyniak zmarli z rodzin Wawrzyniaków i Kików
12.15 + Zofia Borowska 25 rocz. Jan Borowski 15 rocz. Łucja Hieronim Siarkiewicz / chrzest: Julia Janas /

Poniedziałek
10.00 + Krystyna Molka – od Grażyny Niemiec
10.00 + Krystyna Pietrzak – od chrześniaka Grzegorza
18.00 + Julia Jakubowska – od Brata Zbigniewa z rodziną
18.00 + Cecylia Kubiak – od Arka Księżaka

Wtorek
10.00 – w pewnej intencji
18.00 - Nowenna do MBNP i msza św. zbiorowa:
- w intencji wszystkich Ofiarodawców, Darczyńców i Dobrodziejów naszego kościoła
+ dusze w czyśćcu cierpiące
+ Bernard Werczyński – od chrześniaczki Magdaleny z Bartłomiejem
+ Krystian Pietrzak – od Stanisława Kucińskiego
+ Teresa Mierzwiak – od rodziny Szperlingów ze Stawiszyna
+ Czesław Klimczak – od Urszuli, Mileny Katarzyny: Koleżanek Janusza z pracy
+ Edward Grzelewski – od Barbary i Gabriela Pietrzaków z Goliszewa
+ Justyna Przybylska – od Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich w Goliszewie
+ Stefan Chojnacki – od rodziny Czerniejów
+ Sławomir Gabrysiak – od Uli, Ireny i Magdy
+ Elżbieta Stępień – od Sławomira Majtas z rodziną
+ Antoni Pawłowski – od rodziny Przygodzkich
+ Zenon Szczech
+ Jan Zimny - od Basi i Arka Janik z dziećmi
+ Julia Jakubowska – od Doroty Kaźmierczak z rodziną
+ Henryk Drygała – od rodziny Eugeniusza Wałęsiaka
+ Krystyna Pietrzak – od Olka, Róży i Huberta
+ Krystyna Molka – od wnuczki Anny z rodziną
+ Cecylia Kubiak – od sąsiadów Kaczmarków i Jaworskich
+ Jan Grzesiak – od bratanka Macieja z rodziną
+ Maria Tułacz – od Elżbiety Borkowskiej z rodziną
+ Kazimiera Dolacińska – od rodziny Zakrzewskich, Cieślów i Marczaków
+ Wacław Frątczak- od wnuka Damiana z rodziną
+ Lucyna Garnczarek – od Mariana Owczarka z rodziną
+ Halina Owczarek – od rodziny Figlów z Jankowa
+ Stanisława Brajer – od Marka Mierzwiaka z rodziną
+ Helena Kowalczyk – od Doroty z rodziną
+ Mieczysław Margiela - od Marylki Błażejczyk
+ Józef Justachowski - od rodziny Witczaków z Kalisza
+ Zygmunt Lis - od rodziny Woźniaków i Tomczaków
+ Bożena Galant – od Koleżanek i Kolegów z rozlewni z Wydziału Pierwszego
+ Stefania Marciniak - od Wojciecha Kubika
+ Józef Kuciński - od Barbary Kozłowskiej z dziećmi
+ Anna Rosińska – od sąsiadów Urbaniaków
+ Stanisław Konecki – od rodziny Kaźmierczaków, Sarów,Błażejewskich
+ Regina Florczak – od rodziny Zakrzewskich i Prusów
+ Roman Nijak – od rodziny Woźniaków
+ Zdzisław Wawrzyniak – od Krystyny i Jana Owczarków z Kalisza z rodziną
+ Edward Bednarski – od rodziny Pokojowych z Szadku

Środa
10.00 + Henryk Drygała – od bratowej z mężem
10.00 + Cecylia Kubiak – od Justyny i Sebastiana Kuligowskich
18.00 + Julia Jakubowska – od córki Grażyny z rodziną; - od córki Iwony z rodziną; - od brata Mariana
18.00 + Krystyna Molka – od Katarzyny i Przemysława Drygałów z dziećmi

Czwartek
10.00 + Krystyna Molka – od Henryka i Wandy Drygałów
10.00 + Cecylia Kubiak – od Moniki i Mariusza Wachowskich z dziećmi
18.00 + Krystyna Pietrzak – od Darka z rodziną
18.00 + Henryk Drygała – od chrześniaka Andrzeja z żoną Pauliną i Majeczką

Sobota
12.00 + Marianna Józef Andrzej Niewiadomscy Wanda Jan Władysław Raźniewscy

XII Niedziela Zwykła
8.00 + Jan Łuczak i zmarli z rodziny Chabierskich
9.00 + Andrzej Tułacz - od Dzieci: Weroniki, Marcina i Darii.
10.15 + Barbara Filipiak Krystyna Józef Gibus
12.00 – DZIĘKCZYNNA – 50-lecie kapłaństwa ks. infułata Krzysztofa Koneckiego

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2024