Strona główna                            Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Rekolekcje Wielkopostne 2015

     Dnia 28 lutego w sobotę rozpoczęły się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje trwały od 28 lutego do 4 marca A.D. 2015.
     Rekolekcje prowadził ks. Hieronim Żurawski wikariusz parafii św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim oraz kapelan szpitala w Koźminie.
     Od poniedziałku do środy w rekolekcjach bardzo licznie uczestniczyły dzieci szkół podstawowych naszej parafii. Na koniec dzieci przygotowały podziękowania dla ks. Hieronima za trud włożony w głoszenie rekolekcji.
     Wtorek był dniem sakramentu spowiedzi św. gdzie wszyscy zarówno dzieci jak i dorośli mogli skorzystać z łaski Miłosierdzia Bożego w konfesjonale.
     W środę 4 marca na Mszy św. o godz. 9.00 ks. rekolekcjonista udzielił zgromadzonym wiernym w naszej świątyni Sakramentu Namaszczenia Chorych. Po Mszy odbyły się na odwiedziny chorych w ich miejscu zamieszkania.
     Również tego miejsca pragniemy podziękować ks. Hieronimowi za wspaniale kazania rekolekcyjne i wszelką posługę w czasie rekolekcji Bóg zapłać!
     Umocnieni i odnowieni na Duchu w czasie tych rekolekcji trwajmy w pokorze i czystości serca przed Bogiem - odnajdując Jego Bliskość.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2015