Galeria                                   Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Postęp prac remontowych ...

     Z początkiem bieżącego roku w naszym Kościele parafialnym rozpoczęły się zapowiadane wcześniej przez naszego ks. prob. Eugeniusza Walczaka prace remontowe.
     W pierwszej kolejności wymieniono w Goliszewskim Kościele wszystkie okna zachowując dotychczasowy wygląd witraży.
     W sierpniu z inicjatywy i pod nadzorem p. Sławomira Majtasa Radnego z naszej parafii, Radnego miejscowości Goliszew i Garzew podjęto kolejne prace związane z górną częścią kościoła - więźba dachowa. Uszczelniono przeciekający dach, wymieniono uszkodzone rury odprowadzające wodę z dachu, naprawiono na dachu mocowanie krzyża który widzimy wchodząc do kościoła, to był ostatni moment by Go naprawić, groziło nam że ów krzyż spadnie kiedyś komuś na głowę. Ostatnią naprawą było udrożnienie wywietrzników na poddaszu.
     Warto wspomnieć że trwają jeszcze pracy związane z wymianą bocznych drzwi do kościoła. Drzwi te znajdują się nad kaplicą pogrzebową.
     Podjęcie i kontynuacja prac remontowych możliwa jest dzięki ofiarom składanym przez wiernych - w Niedzielę inwestycyjną. Dziękując wszystkim Ofiarodawcą polecamy Ich w modlitwie podczas środowej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
     Osobom wspierającym modlitewnie i materialnie dzieło prac remontowych w naszej Goliszewskiej Świątyni składamy serdeczne Bóg Zapłać!
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2017