Galeria                                     Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Spotkanie Opłatkowe Róż Różańcowych

     W sobotę 6 stycznia 2018 obchodziliśmy święto Objawienia Pańskiego w dniu tym o godz. 14.00 odbyło się również spotkanie opłatkowe członków Kół Różańcowych z naszej parafii.
     Spotkanie odbyło się w Sali OSP Goliszew, na spotkaniu byli obecni min. nasz duszpasterz ks. Eugeniusza Walczaka, delegacje z poszczególnych Róż Różańcowych z terenu naszej parafii był p. Sławomira Majtasa, radny miejscowości Goliszew i Garzew który swoją ofiarnością jak co roku zasponsorował salę i ogrzewanie na czas naszego spotkania za co składamy serdeczne Bóg zapłać.
     Pani Grażyna Niemiec organizatorka spotkania opłatkowego powitała Ks. proboszcza, zaproszonych gości i wszystkich obecnych na spotkaniu. Ks. proboszcz rozpoczął nasze spotkanie od błogosławieństwa opłatków i przygotowanych pokarmów.
     W trakcie trwania spotkania połamaliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne nie zabrakło także wspólnego kolędowania.
     Na zakończenie spotkania ks. Eugeniusz Walczak udzielił swojego pasterskiego błogosławieństwa.Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2018