Galeria                                    Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Spotkanie Opłatkowe Róż Różańcowych

     W Objawienie Pańskie A.D. 2016 r. o godz. 14.00 odbyło się spotkanie opłatkowe członków Kół Różańcowych z naszej parafii.
     Warto wspomnieć w tym miejscu że w naszej parafii jest siedem Kół Żywego Różańca, jedno koło liczy 20 członków.
     Spotkanie odbyło się w Sali OSP Goliszew, Na spotkaniu gościliśmy ks. Eugeniusza Walczaka naszego proboszcz, p. Bartłomieja Janiaka naszego Organistę, i p. Sławomira Majtasa, radnego miejscowości Goliszew i Garzew który swoją ofiarnością zasponsorował salę i ogrzewanie na czas naszego spotkania za co składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również zarządowi OSP w Goliszewie za udostępnienie Sali.
     Pani Grażyna Niemiec organizatorka spotkania opłatkowego powitała Ks. proboszcza, zaproszonych gości i wszystkich obecnych na spotkaniu. Ks. proboszcz rozpoczął nasze spotkanie od błogosławieństwa opłatków i przygotowanych pokarmów.
     W trakcie trwania spotkania połamaliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne nie zabrakło także wspólnego kolędowania.
     Na zakończenie wspólnego kolędowania ks. Eugeniusz Walczak nasz proboszcz w dowód wdzięczności za trud i zaangażowanie p. Grażyny ufundował dla Niej Album po czym udzielił nam swojego pasterskiego błogosławieństwa.Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2015