Strona główna                            Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Spotkanie Opłatkowe Kół Różańcowych naszej Parafii

     W Objawienie Pańskie 6 stycznia 2015 r. o godz. 14.30 odbyło się spotkanie opłatkowe członków Kół Różańcowych z naszej parafii.
     Warto wspomnieć w tym miejscu że w naszej parafii jest siedem Kół Żywego Różańca, jedno koło liczy 20 członków z pośród których jeden zwany Zelatorem przewodniczy danemu Kołu.
     Spotkanie odbyło się w Sali OSP Goliszew, Na spotkaniu gościliśmy ks. Eugeniusza Walczaka naszego proboszcz i p. Sławomira Majtasa, radnego miejscowości Goliszew i Garzew. Salę i ogrzewanie na czas naszego spotkania zasponsorował nam p. Sławomir Majtas za co składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również zarządowi OSP w Goliszewie za udostępnienie Sali.
     Pani Grażyna Niemiec organizatorka dzisiejszego spotkania opłatkowego powitała Ks. proboszcza, zaproszonych gości i wszystkich obecnych na spotkaniu. Ks. proboszcz rozpoczął nasze spotkanie od błogosławieństwa opłatków i przygotowanych pokarmów.
     W trakcie trwania spotkania połamaliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne nie zabrakło także wspólnego śpiewania kolęd.
     Na zakończenie wspólnego kolędowania ks. Eugeniusz Walczak nasz proboszcz udzielił nam swojego pasterskiego błogosławieństwa.Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2015