Galeria                                    Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Imieniny Księdza Proboszcza

     Dnia 30 grudnia, w tym roku przypadła Niedziela, nasz ks. proboszcz Eugeniusz Walczak obchodził swoje Imieniny. O godz. 11.00 ks. prob. sprawował Mszę św.- o Boże błogosławieństwo o opiekę Matki Bożej, zdrowie dla siebie z okazji Imienin. Msza św. była mszą koncelebrowana w której uczestniczyli kapłani z Domu Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolski również sprawujący tę Mszę św. w intencji solenizanta ks. Eugeniusza Walczaka.
     Po Mszy św. dzieci ze szkół podstawowych, panie z Kół Różańcowych naszej parafii i parafianie złożyli Ks. Eugeniuszowi najserdeczniejsze życzenia z okazji jego imienin. Do życzeń dołączyli się również kapłani obecni na tej Mszy św.
     Na koniec ks. proboszcz Eugeniusz Walczak z ks. Janem Dwojackim przed ołtarzem rozdali ze swoim błogosławieństwem wcześniej przygotowane słodycze.
     Z tego miejsca w tym szczególnym czasie Bożego Narodzenia pragniemy życzyć naszemu proboszczowi błogosławieństwa Dzieciątka Jezus, opieki Maryi na każdy dzień, zdrowia i sił potrzebnych do przezwyciężania codziennych trudności. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy Księdzu w realizacji wszystkich planów i zamierzeń. Szczęść Boże!


Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2018