Galeria                                  Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

„ŚPIEWAJĄCE ANIOŁY OD ŚW. JÓZEFA „

     W okresie Wielkiego Postu dnia 6 marca A D 2016 w naszym kościele parafialnym w Goliszewie p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP na Mszy św. o godz. 11.00, mogliśmy usłyszeć cudowne dźwięki Chóru Chłopięco-Męskiego Bazyliki Kaliskiej pod dyrekcją maestro Marka Łakomego.
     Murom naszej świątyni i ludowi Bożemu naszej parafii było dane ponownie wsłuchać się w śpiew Chóru Chłopięco-Męskiego nazwanego niegdyś przez śp. Włodzimierza Główczyńskiego „Śpiewające Anioły od Św. Józefa.”
     Na koniec były też gromkie brawa dla Chóru i podziękowania, które w imieniu nas wszystkich na ręce maestro Marka Łakomego złożył nasz ks. prob. Eugeniusz Walczak. Po występie Chór został zaproszony na agapę przygotowaną dla naszych szacownych gości w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Goliszewie wszystko to dzięki życzliwości p. dyrektor Anny Bartosik.
     Już teraz zapraszamy was ponownie "Śpiewające Anioły" mając nadzieję, że to nie ostatni raz gościliście w naszej świątyni użyczając swoich wspaniałych głosów. Szczęść Boże.


Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2016